Sauna Hadovka Praha 6

Dovolujeme si Vás pozvat do naší finské sauny s celoročním provozem  na  Evropské 35/1691, Praha 6 – Dejvice, padesát   kroků od tramvajové zastávky Hadovka (druhá stanice od metra Dejvická). 

Sauna  je vyrobena z masivního cedrového dřeva, které svými vlastnostmi ještě násobí blahodárné účinky finské sauny samotné a nádherně voní. Sauna poskytuje mnoho rozličných požitků – v zimě nás prohřeje, probudí náš imunitní systém, takže jsme odolnější vůči nemocem, zlepší nám spánek a báječně si v ní odpočineme.  Ale ani v létě bychom saunu neměli vynechat - jednak pouze při pravidelném týdenním intervalu si uchováme posílenou imunitu a náš termoregulační systém si lépe poradí s vysokými letními teplotami a méně se potíme.

Rádi bychom se v naší sauně věnovali Vašim nejmenším, protože je prokázáno, že pravidelné saunování dětí od útlého věku zlepšuje imunitu a zvyšuje odolnost dětského organismu. Sauna je rovněž  prospěšná a doporučovaná i u dětí, trpících astmatem. Pobyty ve finské sauně  jsou v lázních pro děti s astmatem a respiračními chorobami součástí léčby (např. lázně Kynžvart)

Adresa: Evropská 1691/35, Praha 6
Webové stránky:   http://www.sauna-hadovka.cz/
Email:
saunahadovka@seznam.cz
Telefon: +420 602 360 666

 

Cena

procedura typ cena doba
Finská sauna   dospělý 190 Kč 90 min
Finská sauna 
děti do 10 let  60 Kč 90 min

 

Mapa

*vchod do sauny je vedle zadního vchodu do domu


Finské sauny

Finská sauna.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Sauna

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Webové stránky: www.saunyvpraze.cz

Oblíbené
Aquadream Barrandov Squash a Fitness centrum Arbes Sauna Karlín