Sauny v Praze

Na tomto webu naleznete aktualizovaný seznam finských saun v Praze.
Veškeré informace jsou převzaty z oficiálních webů provozovatelů saun. Máte-li zájem o přednostní umístění vaši sauny kontaktujte nás na hotdot@centrum.cz, za výhodnou cenu Vás zobrazíme vpředu.

Pro přidání nové sauny, použijte prosím tento formulář.Saunová sezona nikdy nekončí -
Neváhejte nás navštívit v našem nevšedním saunovém světě. Vychutnejte se příjemné prostředí, nechte se unést krásnou hudbou a aspoň na chvíli vnímejte jen sebe a své tělo, náš milý personál Vás tímto okamžikem mile rád provede.


PRIVÁTNÍ SAUNA PRO PÁRY A PŘÁTELE NA PRAZE 8.
UŽIJTE SI CHVILKU ODPOČINKU S NEJBLIŽŠÍMI.


Nové dvě finské sauny a infrasauna jsou součástí Wellness v hotelu Extol Inn v Holešovicích.


Nové Wellness v centru Prahy! Naše saunové centrum zkrášlené živými mechy vytváří jedinečnou atmosféru, ze které dýchá pohoda a mír, nechybí ani bar s vodní dýmkou. V přízemí se můžete zrelaxovat hned v několika saunách (bylinková, finská, infrasauna), v páře, společné vířivce a odpočinkové místnosti.


Ve světě plném prohřívacích místností si můžete pod jednou střechou vychutnat tři sauny najednou. V saunovém světě najdete dvě vnitřní a jednu venkovní saunu: klasickou finskou saunu, exotickou tropickou saunu, saunový srub s parním nárazem.


Wellness centrum nabízí veřejnou finskou saunu vyrobenou ze světlého dřeva stromu abachi. Kvalitní ochlazení poskytne ledový bazének s filtrovanou ledovou vodou. Oázou odpočinku vám bude útulná relaxační místnost s posezením a lehátky. Občerstvení i doplňky, které vám zpříjemní saunování (např. masážní žinky z přírodních materiálů, atp.) jsou pro vás připraveny na bohatě zásobeném baru. Sauna v Holešovicích je po všechny dny společná. Dostatečné soukromí vám poskytnou oddělené šatny i sprchové kouty.


Privátní sauny v krčském zámečku nabízí ničím nerušenou relaxaci pro páry i skupinku přátel v soukromí.


Saunování uvolňuje tělo i duši, přináší psychickou i fyzickou relaxaci a přispívá k obnovení fyzických sil. Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek, protože tělo do krve vyplavuje úlevu přinášející látky jako jsou endorfiny. Neexistuje žádná doporučená doba, po kterou se máte vyhřívat. Platí zde zlaté pravidlo dokud se vám to líbí, přesto je nutno dbát na pocity pálení nosu a kůže obličeje a zvýšeného pocitu horka. Obvykle k němu dochází kolem 15 minut podle teploty vzduchu v prohřívárně sauny.


Nově otevřené wellness Praha Vám nabízí komfortní odpočinek, ulevíte tělu i duši. Můžete si vybrat z naší wellness nabídky, která obsahuje finskou saunu, privátní saunu, privátní whirpool, klimatizované fitness a luxusní masáže. Wellness Praha, místo tisíce a jednoho způsobu relaxace.


Finské sauny Aquapalace Praha vám nabízí celkem 5 prohříváren s teplotami od 60oC do 110oC a nižší relativní vzdušné vlhkosti. Další dvě finské sauny najdete ve venkovní zóně.

1 2 3
Finské sauny

Finská sauna.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Sauna

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Webové stránky: www.saunyvpraze.cz

Oblíbené
Sauna Central Sauna Karlín Privátní sauna Step Vysočany