Sauny v Praze

Na tomto webu naleznete aktualizovaný seznam finských saun v Praze.
Veškeré informace jsou převzaty z oficiálních webů provozovatelů saun. Máte-li zájem o přednostní umístění vaši sauny kontaktujte nás na hotdot@centrum.cz, za výhodnou cenu Vás zobrazíme vpředu.

Pro přidání nové sauny, použijte prosím tento formulář.Soukromá relaxace v příjemném prostředí - privátní sauna, ochlazující bazének i sprcha, chlazená voda FONTÁNA v ceně, možnost kombinace s vířivkou. Dopřejte si kombinaci s masáží. V ceně ručníky, prostěradla, sprchový gel, body lotion a fén. Užijte si netradiční oslavu, uspořádejte si ve studiu piknik s vlastním menu! Zázemí je pro Vás plně k dispozici. Možnost dokoupit pivo, alko, nealko, šampaňské.


Již jste poznali příznivé účinky sauny na vaše zdraví a jste vyznavači saunování? Nebo dosud hledáte účinnou zdravotní prevenci pro sebe a své děti bez jakýchkoliv preparátů a saunu jste dosud nezkusili? Vám všem nabízí své služby klubová rodinná sauna v Praze 4 – Modřanech.


K zahřátí na 85°C dochází za 30 minut a je určena pro 4 osoby. K sauně přísluší samostatné dámské a pánské šaty. Obsluhující personál dohlíží na řádné dodržování provozního řádu a hygieny. Prostor v okolí sauny umožňuje příjemnou relaxaci na dřevěných polohovacích lehátkách.


Dovolujeme si Vás pozvat do naší finské sauny s celoročním provozem na Evropské 35/1691, Praha 6 – Dejvice, padesát kroků od tramvajové zastávky Hadovka (druhá stanice od metra Dejvická).


Privátní sauna nabízí příjemnou příležitost pro ničím nerušenou relaxaci pro páry či přátele.

1 2 3
Finské sauny

Finská sauna.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Sauna

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Webové stránky: www.saunyvpraze.cz

Oblíbené
Cordeus centrum trvalého zdraví Fittop wellness centrum Aquadream Barrandov