Sauny v Praze

Na tomto webu naleznete aktualizovaný seznam finských saun v Praze.
Veškeré informace jsou převzaty z oficiálních webů provozovatelů saun. Máte-li zájem o přednostní umístění vaši sauny kontaktujte nás na hotdot@centrum.cz, za výhodnou cenu Vás zobrazíme vpředu.

Pro přidání nové sauny, použijte prosím tento formulář.Ohřátí těla nad normální tělesnou teplotu je příjemné a relaxující. V sauně se uvolňují unavené svaly a zklidňuje stresovaný mozek, protože tělo do krve vyplavuje úlevu přinášející látky jako jsou endorfiny.


Finové říkají, že žena je nejkrásnější hodinu po sauně. Něco na tom je, protože po návštěvě sauny je člověk zrelaxovaný a očištěný nejen fyzicky, ale i duševně. téma, které vás ještě více nerozpálí...


Nabízíme Vám finskou saunu, bazének s filtrovanou ledovou vodou a relaxovat můžete v útulné odpočívárně s lehátky a posezením. K dispozici Vám je bohatě zásobený bar, kde kromě občerstvení můžete zakoupit i doplňky do sauny (např. masážní žínky z přírodních materiálů, masážní kartáče atp.)


Náš kosmetický salon nabízí také finskou saunu pro 4 osoby. Možno buď suchá a dle přání je možné polévat lávové kameny vodou s přídavkem eukalyptového oleje. Ochlazování sprchou.


Relaxace a posílení imunitního systému pro dvě až čtyři osoby.


Přijďte navštívit nově otevřené relaxační centrum na Praze 7. Sauna, vířivka a relaxační místnost poskytují prostor k odpočinku a relaxaci. Zaručuje Vaše soukromí. Je vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, menší kolektivy, ale i pro menší firemní akce.


Teplotní kontrasty pro Vaši kondici. Sauna pro 8 lidí. Bazén 2,5x2,5 m. Možnost objednání celé sauny.


Staňte se i Vy součástí oázy pohody, která na Vás dýchne, již po vstupu do našich prostor. Jsme připraveni Vám poskytnout komplexní péči o tělo i ducha. V rodinném prostředí naší veřejné "CAFÉ - SAUNY" zrelaxujete a v nové sauně o rozměrech 3,2 x 3 m se můžete pořádně vypotit. Vyhřáté svaly pak schladíte v prostorné ochlazovně, kde můžete relaxovat na pohodlných lehátkách a v příjemném interiéru odpočívárny.... a na chvilku se pokusit zastavit čas!


Dovolte, abychom Vás pozvali do příjemného a originálního prostředí SaunaClub. Sauny, relaxační místnosti a bar poskytují mnoho prostoru k relaxaci a odpočinku. Je vhodná pro jednotlivce, rodiny s dětmi, menší kolektivy, dokonce i pro menší firemní akce. Dbáme na maximální diskrétnost (soukromí) všech navštěvníků. Připravíme Vám zdarma aroma pro opravdový parní zážitek, poskytujeme také širokou nabídku olejů.


Soukromá relaxace v příjemném prostředí - privátní sauna, ochlazující bazének i sprcha, chlazená voda FONTÁNA v ceně, možnost kombinace s vířivkou. Dopřejte si kombinaci s masáží. V ceně ručníky, prostěradla, sprchový gel, body lotion a fén. Užijte si netradiční oslavu, uspořádejte si ve studiu piknik s vlastním menu! Zázemí je pro Vás plně k dispozici. Možnost dokoupit pivo, alko, nealko, šampaňské.

1 2 3
Finské sauny

Finská sauna.cz vám nabízí kompletní sortiment pro realizaci Vaší domácí nebo komerční sauny.

Finská sauna

Většina našeho sortimentu je tvořena výrobky kvalitní finské značky Harvia sauny. Rozhodnutím koupit saunu od nás volíte produkt který je 60 let testován a má spoustu spokojených zákazníků po celém světě. Kde probíhá výroba našich saun? Výroba sauny bude provedena ve Finském městečku Muurame blízko měta Jyvaskyla.

Finská sauna

Realizace a montáže saun provádíme v celé ČR, v současné době se specializujeme na Brno a Jižní moravu, nově je také otevřena provozovna Finské sauny Praha.


Partneři

Sauna

Ekonomický informační systém vision


Kontakty
Emailová adresa: info@finskasauna.cz Webové stránky: www.saunyvpraze.cz

Oblíbené
Extoll Inn Wellness Relax Club Cordeus centrum trvalého zdraví